جراح بینی، دکتر ندا سخی، جراح بینی متبحر در کاشان دارای بورد تخصصی به شکلی مثبت، زندگی تعداد بی‌شماری از افراد جویای زیبایی را تغییر داده است. دکتر سخی جراح زیبایی و متخصص برجسته و شناخته شده است. مراجعه کنندگان وی، نه تنها در سطح محلی بلکه از نقاط دیگر که برای بهره‌مند شدن از تجربه و تخصص او، به وی مراجعه می‌کنند و مورد استقبال گرم پرسنل قرار می‌گیرند. برای اطلاعات بیشتر به ادامه این مطلب توجه فرمایید.

 

جراح بینی

 

هرچند جراحی بینی در کاشان یکی از رایج ترین جراحی ها می باشد ، ولی در عین حال یکی از چالش برانگیزترین و پیچیده ترین روندهای جراحی پلاستیک نیز محسوب می شود. عمل بینی به یک حس مهارت جراحی پرشور و هیجان ، تجربه جامع و درک کامل واکنش ساختارها و بافت های مختلف بینی به مداخلات جراحی، نیاز دارد.

زیبایی در برابر عملکرد توسط جراح بینی

بیشتر بیماران به دنبال یافتن بهترین متخصص جراحی بینی برای تغییر شکل زیبایی بینی خود هستند، ولی در بسیاری از بیماران، جراحی زیبایی بینی با هدف کمک به بهبود عملکرد بینی انجام می شود. در طی این عمل بهترین جراح بینی در کاشان تمرکز بر روی توازن ویژگی های بینی با کل صورت و در عین حال حفظ پشتیبانی و عملکرد بینی ، به خلق نتایج طبیعی ، ماندگار و زیبا تمرکز دارد

پیشرفت های امروزی در روندهای جراحی زیبایی بینی نه تنها نتایج جذاب و طبیعی را خلق کرده است بلکه زمان بهبود نیز در آن کوتاه تر شده است. مهارت دکتر ندا سخی به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی ، او را به یکی از برترین جراحان در انجمن رینوپلاستی تبدیل کرده است.

ویژگی داوطلب جراحی بینی از دید جراح بینی

بهترین داوطلبین برای روند عمل زیبایی بینی باید از سلامت عمومی خوب برخوردار بوده و انتظارات منطقی از نتایج جراحی داشته باشند.

اگر به دلیل پهن یا بزرگ بودن بینی، بزرگ بودن نوک بینی، وجود قوز بر روی بینی و دیگر جنبه هایی که برایتان آزار دهنده هستند احساس خجالت می کنید، جراحی با هدف تغییر فرم بینی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. افراد با یکدیگر متفاوت هستند بنابراین دکتر سخی بر روی هر بیمار به طور جداگانه و اختصاصی برای درک اهداف زیبایی او کار کرده و سپس طرح درمان را برای رفع مشکل خاص خلق می نماید. هدف نهایی جراح بینی بهبود عملکرد بینی و در عین حال خلق نتیجه طبیعی، زیبا و ظریف از روند جراحی می باشد.

 

جراح بینی

 

نتیجه رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی کاشان

 • بهبود تنفس
 • صاف کردن برآمدگی های روی بینی
 • خلق شکل ظاهری متقارن
 • بهبود شکل ظاهری سوراخ های بینی
 • تغییر اندازه یا شکل بینی
 • اصلاح آسیب های عملکردی( سپتوم کج)

مشاوره جراح بینی چگونه است؟

اولین قدم تعیین زمان برای مشاوره با دکتر سخی می باشد. دکتر سخی ارزیابی کاملی از بینی شما را انجام داده و طرح درمان اختصاصی را برای تامین نیازهای شما، ترسیم می کند. او اطلاعات لازم برای دستیابی به بهترین نتیجه را در اختیار شما می گذارد.

روند و ریکاوری رینوپلاستی

 • دکتر سخی کلیه روندهای جراحی زیبایی خود را در مراکز جراحی معتبر تحت بیهوشی عمومی انجام می دهد. این روند 2 تا 3 ساعت طول می کشد. بعد از جراحی در اطراف بینی شاهد تورم و کبودی خواهید بود.
 • در طول دوره ریکاوری به منظور تسکین درد و هموار نمودن روند بهبود، داروهای مسکن و ضد التهاب تجویز شده مورد مصرف قرار می گیرد.
 • جراح بینی با قرار دادن اسپلینت بر روی بینی به کاهش تورم و حفظ زیبایی بینی تازه خلق شده شما کمک می کند. این اسپلینت در روز پنجم بعد از جراحی برداشته می شود.
 • بیمار می تواند بلافاصله نتایج را مشاهده کند، ولی آشکار شدن نتیجه کامل به چندین ماه زمان نیاز دارد. فعالیت های ورزشی جز ورزش های برخوردی، 3 هفته بعد از جراحی قابل از سر گیری است.
 • رژیم غذایی تان را به غذاهای سبک و نرم در چند روز اول بعد از جراحی محدود کنید.
 • دکتر سخی به شما توصیه می کند که روز بعد از جراحی بلند شوید و راه بروید. هر روز باید چندین بار حداقل به مدت 10 دقیقه بمنظور جلوگیری از تشکیل لخته های خون راه بروید.
 • خم نشوید هنوز خطر باز شدن بخیه های ریز وجود دارد.
 • در هنگام استراحت، سر خود را در موقعیت بالاتر از بدن قرار دهید.

 

جراح بینی

 

مواردی که جراح بینی در دوره ریکاوری آن ها را چک می کند !

 • بالا رفتن تب اولین نشانه عفونت است. با یک دماسنج تب خود را کنترل کنید.
 • در صورت غیر قابل کنترل بودن درد، سردرد، یا تجربه قرمزی شدید در ناحیه درمان، با پزشک تماس بگیرید.

نتایج رینوپلاستی توسط جراح بینی

نتایج این پروسه عمل حتی در صورت بسیار ظریف بودن ، گاهی برای بیماران کاملاً مهیج است. همیشه یک نتیجه زیبا، خوشایند و طبیعی، هدف است. درک این موضوع از سوی بیمار که عمل جراحی ، شکل و چهره کلی صورت را تغییر می دهد، حائز اهمیت است. دکتر سخی درباره این موضوع در طول مشاوره گفتگو می کند.

بیماران شاهد تفاوت قابل ملاحظه در نیمرخ و نمای روبروی صورت خود خواهند بود. بینی کوچکتر، صاف تر و تراشیده تر تاثیر زیادی بر روی بیمار داشته و گاهی نگاه او به زندگی را تغییر می دهد. دکتر سخی برای کنترل پیشرفت کلی روند بهبود و گفتگو درباره دغدغه های بیمار، جلسات فالوآپی را مقرر می نماید.

چرا دکتر ندا سخی ، جراح بینی کاشان ؟

مهارت جراح در نتیجه حاصل از عمل ، نقش حیاتی دارد. اگرچه جراحان پلاستیک ماهر زیادی وجود دارند، ولی دکتر سخی جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی، از تخصص ویژه در زمینه جراحی زیبایی صورت برخوردار است. او هر روز بر روی یک صورت جدید و کاملاً متفاوت کار کرده و صدها جراحی را با نتایج شگفت انگیز انجام داده است. صورت شما اولین بخشی است که دیگران با آن روبرو می شوند. اگر به انجام جراحی بینی خود فکر می کنید، یافتن یک جراح ماهر، مشهور و با تجربه، دستیابی به نتیجه مطلوب را اثبات کرده و خشنودی و خوشحالی بیمار محقق خواهد شد.

رینوپلاستی، بینی زیبایی که مستحق آن هستید را به شما خواهد داد.

دکتر ندا سخی ، جراح بینی کاشان با جراحی زیبایی بینی ، تغییرات مثبتی را در زندگی بسیاری از بیماران خود بوجود آورده است. آیا نسبت به شکل ظاهری بینی تان حساس هستید؟ آیا به عمل زیبایی بینی فکر می کنید؟ اگر جواب مثبت است، ما شما را دعوت می کنیم تا با سپردن جراحی خود به دستان دکتر سخی از تاثیرات شگفت انگیز عمل بینی بر روی چهره تان بهره مند شوید.

دکتر ندا سخی ، علاوه بر شهرت به خلق نتایج طبیعی عمل زیبایی بینی ، برخورداری از مهارت، تجربه، نگاه هنری و توانایی تغییر شکل دادن بینی زنان و مردان و تقویت اعتماد به نفس در نمایش بینی از تمام زوایا، از ویژگی برخوردی دوستانه و صمیمانه و درک کامل دغدغه های بیماران خود مشهور است.

5/5 - (1 امتیاز)