لیفت گونه

لیفت گونه با نخ در این روزها بسیار پرطرفدار است. در سراسر جهان انواع روش‌ها و تکنیک‌ها به کمک پزشکان متخصص زیبایی آمده‌اند تا راه حل‌هایی کاربردی و بی خطر برای مبارزه با چین و چروک و افتادگی پوست ارائه می‌دهیم. دکتر ندا سخی متخصص گوش، گلو و بینی در زمینه لیفت گونه با نخ دارای تجربه و تخصص هستند. شما می‌توانید برای انجام لیفت گونه با نخ به ایشان مراجعه نمایید. آدرس مطب دکتر سخی: ایران، اصفهان، کاشان، میدان جهاد، ساختمان ستاره کرمانی، طبقه دوم، واحد 201 است. همچنین شماره تلفن دریافت نوبت: 09035669126 و 03155570664 است. شما می‌توانید برای جراحی بینی در کاشان به ایشان مراجعه نمایید.

لیفت گونه با نخ چگونه است؟

یکی از راه‌های کاربردی و بی خطر زیبایی، لیفت گونه با نخ است که می‌تواند جایگزین جراحی لیفت گونه باشد. جایگزینی که هم از نظر اقتصادی و مقرون به صرفه تر از جراحی  است وهم این که روند سریعی برای ریکاوری دارد . لیت گونه با نخ یک جایگزین غیر تهاجمی‌برای صورت است. لیفت گونه با جراحی بخشی از پوست در دوطرف گونه به عقب کشیده می‌شود و پوست‌های اضافی برداشته می‌شود و بخیه می‌خورد. نخ لیفت با استفاده از سوزن‌هایی ریز نخ لیفت را به بافت‌هایی زیر تزریق می‌کند. رشته نخ لیفت زیر پوست باقی مانده و باعث می‌شود رشته‌های فیبری جدیدی تشکیل شود که تشکیل دهنده و تحریک کننده کلاژن می‌شود. نخی که در پوست وارد می‌شود، باعث می‌شود که لایه دوم لایه‌ی درم را تحریک کند و این کار باعث تولید مواد می‌شود.

یکی از موثرترین زیبایی برای پوست کلاژن مهم در لایه درم است به این ترتیب نخ تولید کلاژن را افزایش داد و بدین ترتیب اثار پوست مانند چین و چروک صورت را از بین می‌برد. رشته‌های پروتئینی کلاژن زخم ها را ترمیم می‌کند به بافت پوست استقامت می‌بخشد خط و خطوط صورت را کاهش می‌دهد. آبرسانی را ادامه داده و در نهایت تمام این اقدامات 80 درصد پوست شما را شاداب‌تر و جوان‌تر می‌کند. در اطراف محدوده‌ای که لیفت با نخ انجام شد است بافت پوست سفت و محکم‌تر می‌شود و با افزایش السیسته و با خاصیت ارتجاعی بافت پوست از افتادگی جلوگیری می‌کند. کاشت مو در کاشان، کاشت ابرو در کاشان.

بهترین جراح بینی در کاشان

انواع نخ لیفت گونه

معمولا نخ‌هایی که برای لیفتینگ استفاده می‌شود مورد قرار استفاده پوست است نخ‌ها انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید در پیج دکتر سخی سوالات خود را از دکتر بپرسید. زیرا دکتر سخی تمامی دایرکت‌ها را شخصا پاسخ می‌دهند. آدرس پیج دکتر ندا سخی در اینستاگرام dr.nedasakhi@ است. همچنین شما می‌توانید برای مطالعه در مورد جراحی بینی ترمیمی و جراحی بینی گوشتی کلیک نمایید. جراحی گوش نیز توسط دکتر سخی انجام می‌شود.

لیفت گونه با نخ کاگ

کاگ یکی از نخ‌های لیفتینگ گونه است ر این روش دیگر ردی از نخ باقی نمی‌ماند و زمان بهبودی ان بسیار کم است و خیلی زود به نتیجه مطلوب خود می‌رسد.

نخ لیفت سئولیت

سئولیت نخی است که زیبایی منحصر به فردی دارد این نخ نخی مخروطی است که کاملا جذب می‌شود که برای تصحیح موقعیت بافت از گونه گردن استفاده می‌شود. این نخ سالیان سال کاربرد بسیار ایمن را داشته است.

 

دکتر ندا سخی

لیفت گونه با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج تزریق ها کمی‌بلافاصله از تزریق قابل مشاهده است و به مرور زمان به دلیل تورم و کمبودی لیفت را از وضوح بیشتری مشاهده کنید. اما شما زمانی تغیرات را مشاهده می‌کنید که رشته‌های جدید فیبرمی‌شود که فرایند کلاژن به خوبی انجام شود که این دوره زمانی انجام می‌شود که بین چند هفته تا سه  ماه طول می‌کشد. نتایج حاصل از لیفت با نخ دائمی نیست. تاثیر لیفت با نخ تا 2 سال روی پوست باقی می‌ماند. سایر پرکننده‌های قابل حل هستند مانند ژل یا بوتاکس نخ‌های استفاده شد در این روش در نهایت توسط بافت زیر پوست جذب می‌شود.

آیا لیفت با نخ درناک است؟

با توجه در اینکه لیفت با نخ بخیه‌های پوست را به عقب کشید و صاف می‌کند شما تصور می‌کنید که این روش خیلی خیلی دردناک است. اما باید بدانید کی جای نگرانی نیست چون که نخ ها معمولا با استفاده از بی حسی است و فرد احساس درد ندارد. همچنین برای تزریق داو‌های بی حس کننده از سوزن‌های ریزی مثل سوزن‌های بوتاکس استفاده میشود که پوست بیحس و هیچ دردی احساس نمی‌کند. به همین منظور شما در درمان خود میزان درد خفیفی را خواهید داشت. با این وجود صرف نظر از دارو‌های بی حس کننده موضعی هنگام لیفت می‌شود اما بعضی از افراد هنگام لیفت حین عمل یا بعد عمل درد داشته باشند. جراحی لوزه.

مزایا و عوارض لیفت گونه

مانند تمامی‌روش درمان لیفت با نخ مزایا و عوارضی هم دارد. در این بخش از مطلب مزایا و عوارض ها را به شما معرفی کنیم.

مزایای لیفت با نخ

 • نتایج نسبتا طولانی < 1 الی 2 سال > و ظاهری طبیعی
 • کمک به کاهش خط و خطوط ریز با تولید کلاژن
 • درمان افتادگی پوست با تولید کلاژن
 • لیفت با نخ هیچ برش و زخمی‌را روی پوست نمی‌زارند.
 • نخ ها در درصد بالایی از موارد قابل مشاهده و لمس نیستند.
 • نیاز به امادگی ندارد.
 • ریکاوری بسیار سریع در حدود 1 ساعت
 • در صورت نیاز تکرار درمان وجود دارد.
 • لیفت با نخ برای پوست‌های حساس هم مناسب است.
 • مقرون به صرفه است لیفت گونه با نخ قیمت‌اش خیلی کمتر از جراحی است.

عوارض لیفت با نخ

 • در برخی موارد احتمال عفونت وجود دارد.
 • موارد درد یا ناراحتی طولانی مدت کار لیفت با نخ دائمی انجام می‌شود.
 • شدید شدن علائم باید به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر صورت شما پیر و دارای چین و چروک است به شما پیشنهاد می‌دهیم که صورت خود را با روشی بسیار کاربردی صورت خود را جوان کنید. این روش لیفت گونه با نخ است. همچنین این روش باعث می‌شود که صورت شما را جوان تر و سن شما را کمتر نشان دهد. لیفت گونه دارای مزایا و عوارضی است که به صورت کامل آن را بررسی کردیم. لیفت گونه با نخ‌هایی گوناگونی انجام می‌شود که همه آن‌ها در بالا بررسی کردیم. صفحه دکتر سخی در پذیرش 24 را مشاهده نمایید. تزریق بوتاکس، جراحی زیبایی پلک.

امتیاز دهید post