فهرست مطالب

جراح بینی کاشان

بهترین جراح بینی کاشان، جراح بینی کاشان و به طور کلی بهترین جراح زیبایی بینی دارای ویژگی‌هایی است. که او را از سایر جراحان در این عرصه زیبایی متمایز می‌نماید. اگر به دنبال جراحی بینی و یا عمل بینی هستید ما دکتر ندا سخی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زیرا ایشان متخصص گوش، گلو و بینی بورد تخصصی هستند. سابقه ایشان را می‌توانید در سامانه پذیرش 24 بینید و همچنین نظرات بیماران ایشان را در همین سامانه بخوانید. دکتر ندا سخی در دوره‌های بین المللی گوناگون در زمینه رینوپلاستی، رینوپلاستی ترمیمی، جراحی سینوس و… شرکت نموده تا قادر به درمان بیماران با بالاترین کیفیت باشد.

دکتر نداسخی بهترین دکتر زیبایی کاشان در زمینه: عمل بینی در کاشان، سپتوپلاستی، رینوپلاستی، عمل بینی ترمیمی، انحراف بینی. جراحی پلاستیک صورت، بخصوص رینوپلاستی و جراحی سینوس و… صاحب تجربه و تبحر است. که می‌توانید برای مشاهده نمونه کار‌های ایشان به گالری تصاویر و اینستاگرام (برای مشاهده پیج ایسنتاگرام دکتر سخی کلیک کنید) ایشان مراجعه کنید. تصویری از دکتر سخی در حال عمل زیبایی بینی را در زیر می‌بینید.

بهترین جراح بینی در کاشان

بهترین جراح بینی خانم در کاشان

پروسه جراحی زیبایی بینی، نیازمند مهارت و تجربه بالای جراح بینی است. یک جراح حاذق با توجه به اطلاعات کافی که از چهره و ساختار بینی بانوان دارد، می‌داند که فرآیند رینوپلاستی در آن‌ها بسیار ظریف و مینیاتوری خواهد بود. در نتیجه با بکارگیری از بهترین روش‌های روز دنیا و تشخیص درست پزشک، بانوان می‌توانند به نتیجه بی‌نظیر از جراحی بینی خود دست یابند. نکته: جالب است بدانید که اغلب بانوان کاندیدای انجام جراحی بینی به روش های فانتزی و نیمه فانتزی هستند. در پایین صفحه دکتر سخی را در سامانه پذیرش 24 می‌بینید. شما می‌توانید نظرات بیماران دکتر سخی را در این صفحه ببینید.

عمل بینی در کاشان

بهترین جراح بینی آقا در کاشان

تفاوت بسیار زیادی میان جراحی بینی خانم ها و آقایان وجود ندارد، اما باید بدانید که تفاوت‌های آناتومیکی در هر یک از افراد سبب شد است. تا اهداف دنبال شد در هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت باشد. ساختار چهره بانوان بسیار ظریف است، در صورتی که این ساختار در چهره آقایان جدی‌تر هستند. به همین منظور جراحی بینی به روش‌های فانتزی و نیمه فانتزی همراه با کوچک کردن بیش از حد ساختار بینی و نوک تیز آن نتیجه‌ای مطلوبی نخواهد داشت. در واقع آقایان کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستند، تا فرم بینی با ساختار صورت آن ها هماهنگی و هارمونی‌های لازم را داشته باشد.

هزینه عمل بینی کاشان

برای تعیین تعرفه‌های جراح بینی کاشان خوب و با تجربه دکتر سخی، باید معیارهای متفاوتی را بررسی کرد. از جمله این معیارها شامل موارد زیر هستند:

 • جنس بینی
 • اندازه بینی
 • عمل درمانی یا زیبایی
 • میزان پیچیدگی تغییرات خواسته شده

با توجه به تفاوت معیارهای تاثیر گذار در قیمت جراحی بینی کاشان، نمی توان قیمت دقیقی از این پروسه ارائه داد. لذا پیشنهاد می دهیم برای اطلاع از هزینه ها ، قرار ملاقاتی با پزشک هماهنگ کنید. دکتر سخی طی این قرار ملاقات با توجه به ویژگی های بینی شما و هدف تان از عمل زیبایی یا درمانی ، قیمت دقیقی از این پروسه ارائه می دهد. جراحی لوزه در کاشان.

بینی

چه پزشکانی می توانند جراحی بینی را انجام دهند؟

یک فرد برای رسیدن به درجه بهترین جراح بینی کاشان باید در ابتدا با تعداد زیادی داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه رقابت کند. اگر در این آزمون موفق عمل کند و در دانشگاه پزشکی پذیرفته شود، باید یک دوره 7 ساله را برای رسیدن به مرحله پزشک عمومی سپری نماید. پس از آن باید آزمون دیگری را برای پذیرفته شدن در یک دوره تخصصی سپری نماید.

اگر قصد دارید جراح رینوپلاستی شوید، می توانید این کار را با کسب تخصص جراحی حلق و گوش و بینی، جراحی پلاستیک صورت، یا جراحی پلاستیک انجام دهید. هیچ گاه از یک پزشک عمومی نخواهید تا جراحی دماغ را برای شما انجام دهد. در برخی کشورها، پزشک عمومی جراحی بینی را انجام می دهد، ولی در کشور ما ایران، اگر جراح عمومی بخواهد جراحی زیبایی بینی را انجام دهد، باید دوره دیگری را برای رسیدن به درجه جراح پلاستیک گذرانده باشد.

چگونه یک جراح بینی خوب پیدا کنیم؟

به منظور یافتن بهترین دکتر زیبایی بینی، شما باید درجات آکادمیک، امتیازات شغلی، جراح های زیبایی انجام شده و نیز نمونه هایی از جراحی های بینی را که جراح منتخب شما برای جراحی کردن دماغ بیماران خود انجام داده است مشاهده کنید.

دکتر ندا سخی

انتخاب بهترین جراح بینی کاشان

جراحی بینی یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بسیاری از افراد اخیراً به سمت آن تمایل زیادی پیدا کرده‌اند. افرادی که قصد انجام دادن این جراحی را دارند باید در خصوص انتخاب جراح بینی به دلیل برگشت ناپذیر بودن نتایج به دست آمده از این جراحی، دقت عمل زیادی را به کار گیرند. انتخاب بهترین جراح می تواند منجر به دستیابی به بهترین نتیجه در جراحی شده و تاثیر مثبتی را بر جای گذارد. در حالت دیگر، اگر جراح بینی دارای تجربه و تخصص کافی برای انجام چنین جراحی زیبایی را نداشته باشد، بیمار نمی تواند نتیجه ایده آلی را از جراحی خود بدست آورد.

نظر

فیلم عمل بینی توسط بهترین دکتر بینی کاشان

سوال این است که چگونه می توان بهترین جراح بینی کاشان را انتخاب کرد؟

 • از دوستان و نزدیکان خود در خصوص بهترین دکتر بینی که می شناسند، سوال کنید.
 • جراح بینی خود را تنها بر اساس مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی دماغ انتخاب نکرده و در این زمینه تحقیقات کامل را انجام دهید.
 • نام بهترین جراحان بینی را بنویسید و به کلینیک ها آن ها رفته و اطلاعات لازم را در خصوص آن ها کسب نمایید.
 • با بیماران جراح زیبایی بینی منتخب خود در خصوص نتیجه جراحی شان صحبت کنید.
 • با جراح پلاستیک بینی منتخب خود در یک جلسه مشاوره شرکت کنید و در خصوص تکنیک هایی که این جراح مورد استفاده قرار می دهد از او سوال کنید.
 • سعی کنید تمامی اهداف خود برای تصمیم گیری جهت انجام عمل دماغ را در طول جلسه مشاوره برای دکتر پلاستیک منتخب خود شرح دهید.

تکنیک های جراحی بینی

از انجایی که جراحی کردن بینی یک فرایند کاملاً شخصی و سفارشی است که در آن تکنیک‌های متنوعی قابل بکار گیری است. جراح دماغ نخست صورت شما را مورد بررسی قرار داد و با شما در خصوص تغییرات مورد انتظارتان گفتگو می‌کند. پس از آن یکی از روندهای زیر را برای اجرا بر روی بینی شما انتخاب می‌کند.

جراحی بینی باز

در طول این روند، بهترین جراح بینی کاشان و به طور کلی جراح دماغ یک برش کوچک را در نوک بینی بین سوراخ های بینی بیمار ایجاد می نماید. در این حالت ساختار بینی به راحتی قابل دسترسی می باشد. این تکنیک عمدتاً برای افرادی که به شکل دهی جامع در بینی خود نیاز دارند، توصیه می شود.

بهترین جراح بینی کاشان

جراحی بینی بسته

در این دستاورد دکتر دماغ برش هایی را در داخل سوراخ های بینی خلق می نماید. داوطلبینی که بینی آن ها به تغییرات جزئی نیاز دارد، می توانند از این تکنیک بهره مند شوند. خوشبختانه هیچ جای زخم آشکاری بعد از جراحی در این روند بر جای نمی ماند.

قیمت عمل بینی در کاشان

تیپ پلاستی

از طریق این روند، بهترین جراح بینی کاشان نوک بینی را بدون تحت تاثیر قرار دادن دیگر ساختارهای بینی مجدداً شکل می‌دهد. پزشک بر حسب تشخیص خود برای اجرای این روند، از تکنیک باز یا بسته استفاده می‌کند. انتخاب جراح بینی کاشان یا هر شهر دیگری که در آن سکونت دارید، انتخابی است که زندگی شما را برای سال ها تحت تاثیر قرار خواهد داد. یک روند موفق، باعث می‌شود که شما بیشتر از خودتان رضایت داشته باشید و در سال‌های پس از دریافت درمان، احساس اعتماد به نفس بیشتری کنید.

اگر جراحی خود را به دست یک جراح ماهر دکتر ندا سخی در کاشان بسپارید، با یک انتخاب صحیح شانس خود را برای بهره مندی از نتیجه زیبایی افزایش داده‌اید. در حالت برعکس، اگر دقت لازم را در مرحله انتخاب جراح به کار نبندید و جراحی را انتخاب کنید که از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد، شانس خود را در داشتن یک نتیجه مطلوب، از دست داده و هزینه و زمان خود را تلف کرده اید. در ادامه برای داشتن نتیجه ای فوق العاده از جراحی بینی ، ویژگی متمایز کننده بهترین جراحان بینی در کاشان را شرح می دهیم.

جراح بینی کاشان

بورد تخصصی بهترین جراح بینی کاشان

بسیاری از افراد تصور می کنند که جراحی که دارای بورد تخصصی زیبایی است، برای انجام جراحی بینی واجد شرایط لازم می باشد. ولی حقیقت این است که جراح باید در زمینه اختصاصی که شما به دنبال کسب درمان در آن هستید تخصص داشته باشد. این موضوع مهم ترین مسئله در زمینه جراحی زیبایی است، چون بسیاری از جراحان عمومی و دیگر جراحان زیبایی که در زمینه جراحی مورد نظر شما صاحب تخصص نمی باشند، به دنبال کسب منافع و سود برای خود بوده و در نتیجه به دلیل نداشتن تجربه کافی در زمینه جراحی مورد نظر شما، نمی توانند نتیجه مطلوبی را برای شما خلق نمایند. نگاه ما این است که بیمار باید طی تحقیقات جامع، بفهمد که آیا جراح منتخب دارای تجربه کافی در زمینه جراحی زیبایی مورد نظر او می باشد یا خیر.

3 خصیصه مهم دکتر بینی

 1. به نظر و سلیقه زیباجو اهمیت می دهد.
 2. زیبایی توام با سلامتی و حفظ عملکرد بینی خلق می کند.
 3. با در نظر داشتن تناسب بینی با آناتومی صورت ، تغییرات زیبایی را اعمال می کند.

تجربه پزشک بینی کاشان

هر زمینه در جراحی زیبایی، مستلزم برخورداری از مهارت متفاوتی است. شما می‌توانید تصور کنید که جراحی بر روی بینی و ایجاد تغییرات لازم در استخوان. غضروف و مسیرها و مجاری عبور هوا تا چه اندازه با جراحی بر روی سینه که عمدتاً از بافت نرم تشکیل شد است، متفاوت است. با در نظر گرفتن این فاکتورها، جراحان می توانند در زمینه مورد نظر خود صاحب تخصص شوند. بهترین جراح بینی کاشان را به نحوی انتخاب کنید که در جراحی زیبایی دارای بورد تخصصی بود و در روند مورد نظر شما نیز متخصص باشد.

اهمیت برگزاری جلسات مشاوره در انتخاب جراح بینی حاذق چیست؟

اولین قدم و در واقع مهمترین قدم زیبا جویان برای آغاز یک فرایند جراحی موفقیت آمیز، انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه است. به این معنا که پزشک مورد نظر شما باید از تخصص بالایی در جراحی‌های پیچیده رینوپلاستی برخوردار باشد، تا بتوان تمامی فرآیند را با خیالی آسوده به ایشان سپرد. از جمله اقداماتی که می‌توان با آن پزشک را در رابطه با موارد فوق سنجید، شرکت در جلسات مشاور است.

جلسات مشاوره عمل زیبایی بینی اولین و بهترین فرصت برای ارزیابی میزان احساس راحتی در بر قراری یک ارتباط مبتنی بر اعتماد است. در واقع یک دکتر خوب و ماهر باید به دغدغه های بیمار توجه کافی داشته باشد و تمامی عوارضی که ممکن است همراه با این پروسه جراحی باشد، را به زیبا جو به طور کامل اطلاع دهد. همچنین در این مواقع پزشک می‌تواند با در نظر گرفتن انتظارات بیمار تمامی فرایند را به گونه‌ای مناسب و نزدیک با خواست بیمار انجام دهد.

 

توصیه می شود موارد زیر را در انتخاب جراح بینی خوب در نظر داشته باشید!

گواهی پزشکی معتبر

یک گواهی پزشکی معتبر نشان دهنده آن است که پزشک چه دوره های آموزشی و تحصیلی را جهت کسب اطلاعات و مهارت بیشتر در زمینه پزشکی خود گذرانده است. باید بدانید که یک گواهی پزشکی معتبر می تواند نشان دهنده میزان مهارت بالای یک جراح رینوپلاستی خوب و حاذق باشد.

بورد تخصصی

این مورد میزان موفقیت دوره رزیدنسی جراح بینی کاشان بوده که جهت دستیابی به تخصص جراحان صورت می‌گیرد. البته لازم به ذکر است که برد تخصصی از جمله موارد تضمین کننده مهارت و تجربه پزشک نمیستند. پزشکانی که تنها در یک زمینه مهارت و تخصص کافی و کاملی را دارند، از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار نیستند، که انتخاب این پزشکان بسیار مناسب بوده و توصیه می شود به این دسته از پزشکان مراجعه نمایید.

سوء سابقه جراح: هیچ یک از ما تمایلی به انجام جراحی بینی توسط پزشکی با وجود سوء سابقه در کارنامه کاری را نداریم، به همین دلیل این مورد را در انتخاب جراح رینوپلاستی خود حتما در نظر داشته باشید.

 

چه سوالاتی باید از پزشک خود بپرسید؟

 • چند سال در زمینه این روند فعالیت داشته‌اید؟
 • شما در زمینه مورد نظر من، چه دوره های آموزشی را دریافت کرده‌اید؟
 • چند بار روند جراحی مورد نظر من را بر روی بیماران دیگر انجام داده‌اید؟

عوارض جانبی رینوپلاستی

جراح بینی کاشان خوب و حاذق برای کسب اطلاعات بهتر و بیشتر شما زیبا جویان، هرگونه عوارض جانبی همراه با این تکنیک زیبایی را به شما اطلاع می‌دهد. بنا به گفته جراح این پروسه زیبایی اغلب با درد، خونریزی و تورم بسیار زیاد همراه است که غیر قابل اجتناب است، اما در دوره نقاهت و با رعایت توصیه های پزشک به مرور بهبود می‌یابد.

درد: با توجه به تغییرات اعمال شده و آسیب دیدگی بسیار زیاد ساختار استخوانی و همچنین پوست بینی زیبا جو، درد یک عارضه طبیعی و شایع است. که به مرور کاهش پیدا کرده و تنها با مصرف مسکن‌های تجویزی توسط جراح بینی تسکین پیدا می‌کند.

خونریزی

بروز هرگونه خونریزی در روز های ابتدایی پس از جراحی خروج خون آبه بوده که تمامی افراد با آن مواجه می شوند. در واقع در صورت مواجه شدن با این عارضه پزشک گاز استریل را در زیر حفره های بینی قرار می دهد که شما می توانید با هر بار ترشح و خونریزی آن را نیز تعویض کنید.

کبودی: ضربه ها ، تراشیدن استخوان و تمامی برش های اعمال شده بر روی پوست بینی سبب می شود تا بدن واکنش هایی را نیز از خود نشان دهد ، یکی از این واکنش ها کبودی اطراف چشم و بینی زیبا جویان می باشد. با توجه به توصیه های جراح بینی بهتر است تا افراد از کمپرس های سرد برای تسکین و کاهش کبودی این نواحی در روز های ابتدایی بعد از جراحی بینی بکار گیرند.

تورم: تلاش بدن برای بهبودی بینی ، سبب بروز واکنش هایی می شود که تورم را در نواحی مختلف صورت به همراه دارد. قطعا در جلسات مشاوره پزشک توصیه ها و نکاتی را در رابطه با کاهش تورم در اختیار زیبا جویان قرار خواهد داد.

زیبایی شناسی در پزشک بینی کاشان

ما می‌دانیم چیزی که از نظر یک فرد زیبا تلقی می‌شود شاید از نظر دیگری زیبا محسوب نشود. به همین دلیل شما نمی‌توانید تنها به نظر و پیشنهادات دوستان و اطرافیان وابست باشید.  شما باید به دقت به نتیجه هر یکی از جراحی هایی که جراح منتخب شما انجام داد است. نگاه کرده و بر اساس سلیقه و ذوق خودتان تصمیم بگیرید که. آیا جراح بینی کاشان نظر شما را تامین می کند یا خیر.

چگونه می توان حس زیبا شناسی یک دکتر را تعیین نمود؟

 1. به بیمارانی که دارای کیفیت های مشابه با شما هستند با دقت توجه کنید.
 2. به عکس های قبل و بعد از جراحی نگاه کنید. نتیجه کار بهترین جراح بینی کاشان دکتر ندا سخی و دیگر پزشکان مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس آن را با سلیقه خودتان مقایسه کنید.
 3. بیمارانی که کیفیت صورت آن ها شبیه به شما بوده و تقریباً هم سن شما هستند، دارای دغدغه های تقریباً مشابهی با شما می باشند.

پرسنل و تیم جراح رینوپلاستی کاشان

جراحی یک تصمیم بزرگ است و منحنی که تحت ان چهره نهایی شما شکل خواهد گرفت دارای فراز و نشیب زیادی می باشد. شما باید نسبت به جراح بینی کاشان خوب و با تجربه دکتر سخی، احساس راحتی داشته باشید و حس مورد حمایت قرار گرفتن را از سوی آنها دریافت کنید. بهترین دکتر بینی کاشان و به طور کلی پزشک جراحی را انتخاب کنید که نسبت به او حس خوبی داشته باشید و بتوانید به طور کامل به او و نتیجه کار او اطمینان داشت باشید.

روش انتخاب بهترین جراح بینی کاشان

سرچ کردن در صفحات گوگل یکی از راه‌های دست یافتن به اطلاعات پزشکان برتر است. شما می توانید در گوگل با لیستی از بهترین جراحان مواجه شوید. با مراجعه به سایت پزشک مورد نظر خود، می‌توانید گالری تصاویر وی را مشاهده کنید و درباره خدماتی که ارائه می دهد ، اطلاعات کافی به دست آورید. مراجعه به پیج بهترین جراح بینی کاشان دکتر ندا سخی نیز می تواند راهی آسان برای اطلاع از میزان تبحر و محبوبیت پزشک مورد نظر است. اما یکی از بهترین راه های انتخاب جراح بینی خوب در کاشان ، مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک است.

در طی این مراجعه ، مراجعه کنند شانس دیدار با زیبا جویانی را دارد که سابقا توسط پزشک انتخابی وی ، عمل شده اند. از این رو متقاضی می تواند با پرسیدن سوال های مهم درباره مهارت پزشک و میزان رضایت زیبا جو، اطلاعات کافی به دست آورد. با مراجعه حضوری به مطب و دیدار با پزشک نیز ، اطلاعات نسبتا مناسبی درباره تخصص و مهارت پزشک بدست می‌آید. شما می‌توانید از نحوه مشاوره و اطلاعاتی که پزشک به شما ارائه می کند ، تا حدی از تبحر و تخصص وی مطلع شوید. توجه داشته باشید که آشنایی با پزشکان بی شمار، به اندازه عدم آشنایی پزشک معتبر، در انتخاب شما خلل ایجاد می کند. بنابراین لیست کوتاهی از بهترین جراحان بینی تهیه کنید و بین آن‌ها ایده‌آل ترین جراح بینی کاشان خوب و با تجربه دکتر سخی را برگزینید.

رینوپلاستی در کاشان

بهترین دکتر بینی کاشان

جراحان زبده در هر کجای ایران که باشند ، دانش ، تخصص ، تبحر و تجربه ای ویژه ای دارند که سایر پزشکان به نسبت کمتر آن را دارا هستند. دکتر ندا سخی بهترین جراح بینی کاشان و متخصص گوش، گلو و بینی. همچنین دارای بورد تخصصی، در طی سالیانی که فعالیت پزشکی انجام می‌دهند. توانسته‌اند جزء جراحان بینی سرآمد قرار گیرند. عمل‌هایی که توسط ایشان انجام می‌شود نزدیک به صد در صد رضایت بخش است. شما می‌توانید در گالری سایت دکتر سخی یا با مراجعه به صفحه اینستاگرام ایشان، نمونه کارهای جراحی بینی طبیعی یا نچرال، فانتزی و نیمه فانتزی ایشان را ببینید.

آیا روش جراحی مد نظر جراح بینی حائز اهمیت است؟

جالب است بدانید که پروسه رینوپلاستی تنها با بکارگیری از دو تکنیک باز و بسته انجام می‌شود. در واقع تمامی افراد کاندیدای مناسبی برای هر دو تکنیک نخواهند بود که این مورد تنها از جانب جراح بینی تشخیص داد می‌شود. در واقع یک جراح بینی ماهر و با تجربه بالا، بعد از انجام بررسی‌های لازم می‌داند که کدام بینی با کدام ویژگی‌ها برای جراحی بینی به روش باز مناسب است یا بسته. جالب است بدانید که اغلب افراد تحت پروسه رینوپلاستی باز قرار می‌گیرند. زیرا طی این تکنیک پوست بینی کاملا بالا کشید شد و جراح دسترسی بیشتری به ساختار استخوانی پیدا می‌کند.

در عمل بینی به روش باز در صورت وجود عارضه تنفسی، جراح اقداماتی جهت بهبود و رفع آن ایجاد می‌کند، که در انتها به مسائل زیبایی و فرم بینی می‌پردازد. با وجود ایجاد یک برش کوچک در پروسه رینوپلاستی بسته تنها در مواردی که بینی افراد نیازمند تغییرات بسیار زیاد نباشد جراح از این تکنیک بکار می‌گیرد. در نتیجه انتخاب نوع جراحی توسط پزشک بسیار حائز اهمیت نیست، زیرا عدم دقت کافی می‌تواند مانع از دستیابی زیبا جویان به فرم بینی مد نظرشان شود. که این موضوع ریسک نیاز به جراحی بینی ترمیمی را در افراد بالا می‌برد و آن‌ها نیز ناچار به انجام جراحی بینی ترمیمی بعد از رینوپلاستی اولیه خواهند بود.

نگران نباشید پزشک خوب و یک متخصص گوش و حلق و بینی با توجه به تجربه بالایی که دارد بی شک بهترین پروسه درمانی را برای شما عزیزان در نظر می‌گیرد. در نتیجه با خیالی آسوده تحت جراحی بینی قرار بگیرید و به پزشک خود اعتماد کنید.

جراح بینی با تجربه چه ویژگی هایی دارد؟

تشخیص درست و مناسب

یکی از ویژگی ها بارز جراح بینی کاشان خوب دکتر ندا سخی ، قدرت و درک بالای او در تشخیص چگونگی عمل بینی مناسب برای هر نوع بینی می باشد. بهتر است بدانید که ساختار بینی هر شخصی با دیگری متفاوت است بنابراین فرم و بافت بینی هر فردی با دیگری یک سان نخواهد بود. همچنین هر یک از زیبا جویان به دنبال هدفی جداگانه از انجام این عمل زیبایی هستند. که پزشک با داشتن مهارت بالا و تشخیص درست می‌تواند. انتظارات زیبا جو را با در نظر گرفتن تمامی جوانب و با روشی مناسب بر آورد کند.

دانش زیبا شناختی

طراحی فرم بینی، انتخاب شکلی مناسب برای بینی افراد نیازمند دانش زیبا شناختی پزشک در کنار حرفه پزشکی خود می باشد. جراح باید در کنار ارائه بهترین تکنیک باید بداند ، که چه تغییراتی در ظاهر بینی ایجاد کند تا با دیگر اجزا صورت مناسب باشد. دانش زیبا شناختی، تمامی موارد لازم و مربوط به آناتومی چهره کلی تمامی افراد را در اختیار پزشک قرار می دهد تا نتیجه حاصل از جراحی با رضایت بالای بیمار همراه باشد.

برای مثال می توان اشاره کرد که بهترین جراح بینی کاشان دکتر سخی، با داشتن علم زیبا شناختی می تواند توصیه کند. که افراد دارای بینی استخوانی می‌توانند بینی خود را با بکارگیری از سه روش طبیعی، عروسکی و نیمه فانتزی بینی خود را جراحی کنند. در این هنگام پزشک با توجیه کردن بیمار و در نظر داشتن تمامی موارد بهترین فرم را از این سه نوع به بیمار پیشنهاد می‌کند.

مهارت و تجربه کافی

داشتن مهارت کافی به همراه تجربه بالا با بکارگیری از تمامی روش‌های روز دنیا از جمله مهمترین ویژگی‌های یک جراح بینی خوب و ماهر است. به طور کلی عمل زیبایی بینی با استفاده از دو تکنیک باز و بسته انجام می‌شود، که پزشک. با تجربه باید یک روش مناسب برای فرم بینی فرد و میزان تغییرات لازم را بر گزیند. هر دو این روش ها تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. به همین منظور، چه در موارد زیبایی و درمانی انتخاب درست آن بسیار تاثیر گذار بوده و نقش مهمی در این پروسه زیبایی دارد.

تخصص منحصر به فرد پزشک

یک جراح بینی کاشان با تجربه و ماهر تمامی حواس خود را بر روی بینی و دیگر اجزا صورت زیبا جو متمرکز می کند. جراح رینوپلاستی خوب با تمرکز بر آناتومی صورت، طراحی فرم بینی سفارشی و مناسب با دیگر اجزا صورت بیمار. ایجاد یک زاویه مناسب با دیگر اعضای صورت و با بکارگیری از تکنیک‌های مناسب و کاربردی تخصصی است. که، جراح رینوپلاستی برای رسیدن به یک نتیجه ایده‌آل از آن‌ها بهره می‌برد. در واقع باید بدانید، که علم پزشکی همواره در حال رشد است، جراح بینی باید با جدیدترین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های جراحی خود را بروز کند. اطلاعات جدیدی را در زمینه جراحی بینی به دست آورد، که این موضوع از جمله تخصص‌های منحصر به فرد یک جراح خوب و حاذق است.

بهترین جراح بینی کاشان دکتر ندا سخی

جراح ماهر و انجام پروسه جراحی بینی ترمیمی

انتخاب و مراجعه به یک جراح بینی کاشان با تجربه‌ای اندک، یک انتخاب بسیار نادرست همراه با بروز مشکلات متعدد است. که زیباجو را ناچار به انجام جراحی بینی ترمیمی می‌کند. به همین منظور انتخاب جراح با مهارت بالا بسیار در نتیجه نهایی بینی و عدم نیاز افراد به عمل بینی ثانویه نقش دارد. در مواقعی که بیمار از نتیجه جراحی خود رضایت نداشته باشد و مشکلات تنفسی و تغییرات نامناسب در ظاهر بینی ایجاد شود. برای پروسه جراحی مجدد نیز اقدام خواهد کرد.

علاوه بر انتخاب جراح رینوپلاستی اولیه که فوق العاده مهم است، انتخاب جراح بینی ترمیمی نیز بسیار بیشتر حائز اهمیت است. زیرا با توجه به اعمال تغییرات انجام شد، پیچیدگی بسیار بیشتر بوده و لازم است پزشک از فرایندهای بخصوصی طی این جراحی استفاده کند. برای مثال برداشت بیش از اندازه پوست در جراحی بدون توجه به ساختار کلی بینی فرد، می‌تواند سبب تنگ شدن دریچه‌های داخلی بینی شود. مشکلات متعدد تنفسی را به وجود آورد که خود پیچیدگی جراحی ثانویه را افزایش می‌دهد.

بهتر است جراح بینی در رابطه با چه مواردی آگاهی لازم و کافی را داشته باشد؟

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی یک پروسه بسیار مهم و ضروری است. جراح بینی باتجربه با داشتن آگاهی کامل از هر دو این دوره ها، مواردی را به زیبا متذکر خواهد شد. تا روند جراحی به بهترین نحو ممکن اجرا شود. افراد در دوره مراقبت‌های بعد از جراحی بینی در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه از رینوپلاستی خود دست یابند. بدون آن که عوارض جانبی در آن‌ها تشدید شود و نیازمند رعایت موارد مراقبتی بسیار پیچید باشد.

چسب بینی در کاشان

ضرورت انتخاب یک جراح خوب چیست؟

توصیه می‌شود در مرحله انتخاب جراح بینی کاشان، تمرکز کافی را داشته باشید و تمامی موارد حائز اهمیت همچون مهارت پزشک را در نظر بگیرید. نمونه کارهای پزشک را به خوبی بررسی کنید، تا در نهایت به یک نتیجه فوق العاده دست پیدا کنید. تا از ابتلا به هرگونه عارضه ناخوشآیند دور باشید.

انتخاب نا درست جراح رینوپلاستی چه عوارضی را به همراه خواهد داشت؟

بروز هر گونه عوارض بعد از پروسه رینوپلاستی کاملا طبیعی است، اما در صورتی که جراح بینی از تجربه بالایی بر خورد دار نباشد. تمامی این عوارض جانبی به مرور افزایش می‌یابند از جمله این عوارض می توان به درد، خونریزی و کبودی بسیار زیاد، تورم و… نیز اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)