جراحی بینی فانتزی یا عروسکی رینوپلاستی سفارشی برای خلق یک نسبت طلایی است که توسط دکتر ندا سخی بهترین جراح بینی کاشان صورت می پذیرد. در این تکنیک نوک بینی ، آلار و خط طبیعی بینی برای خلق نسبت طلایی متناسب با صورت مد نظر قرار داده می شود. برای آشنایی بیشتر با روند عمل بینی فانتزی توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

 

جراحی بینی فانتزی

 

به طور معمول دو ایمپلنت در پل و نوک بینی استفاده شده و برای خلق خط بینی سفارشی طبیعی متوازن ، قابل تنظیم می باشد. همچنین غضروف خودی عاری از عوارض جانبی در عمل زیبایی بینی فانتزی استفاده می شود. رینوپلاستی بینی فانتزی معمولاً 90 دقیقه طول کشیده و زمان ریکاوری آن یک هفته می باشد. البته این یک زمان تقریبی بوده و بسته به مشکلات بینی و مواردی همچون ویژگی های منحصر به فرد بدن هر فرد متفاوت می باشد.

درباره جراحی بینی فانتزی بیشتر بخوانید:

عمل بینی فانتزی یک تکنیک فوق العاده برای داشتن یک خط بینی سفارشی از پیشانی تا نوک بینی می باشد. مشاوره با متخصص و انتخاب یک جراح رینوپلاستی ماهر برای دستیابی به نتیجه موفق حائز اهمیت می باشد.  پاسخ بسیاری از زنان در خصوص انگیزه آن ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند ، قد بلند به نظر رسیدن و داشتن پاهایی زیباتر می باشد. با پوشیدن کفش پاشنه بلند حس برتر بودن و قرار داشتن در مرتبه ای بالاتر به آن ها دست می دهد. همچنین انحنای خلق شده در کفش پاشنه بلند، زنان را به سمت خود جلب می کند.

داشتن بینی با انحنای شبیه به بینی عروسک زیبای باربی، همان حس غرور و جذاب تر بنظر رسیدن در هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند را به زنان می دهد. عبارت بینی عروسکی یا فانتزی، عبارت ساده ای برای بیان شکل این نوع بینی بوده و البته گویای تمام ویژگی های خلق شده در آن نمی باشد. ویژگی های مهم جراحی بینی فانتزی به شرح زیر می باشد:

  • پل بینی

عمل بینی عروسکی توسط بهترین جراح رینوپلاستی کاشان با ایجاد برش هایی در داخل بینی و تبدیل کردن یک بینی صاف به یک بینی دارای برجستگی متعادل آغاز می شود. اصلاحات لازم در پل بینی بوسیله پروتز از غضروف بینی یا گوش خلق می شود.

  • نوک بینی زاویه دار

در جراحی بینی فانتزی نوک بینی به زیبایی زاویه دار می شود. نوک بینی در جراحی دماغ فانتزی ، در مقایسه با سایر رینوپلاستی ها بارز ترین بخش می باشد. این بخش از پل بینی آغاز و به نوک بینی خاتمه یافته و یکی از ویژگی های مهم یک بینی زنانه محسوب می شود.

  • پل صاف و طبیعی بینی

پل بینی واقع در وسط پیشانی ، مرکز صورت بوده و نقطه الزامی در بیان حالات تاثیر گذار در ویژگی های کل صورت می باشد. عمل بینی عروسکی با طراحی ظریف هارمونی بین بینی با دیگر ویژگی های صورت، برجستگی طبیعی را در آن ایجاد می نماید.

 

تفاوت عمل بینی فانتزی و طبیعی

اولین سوالی که پس از دیدن عبارت جراحی بینی فانتزی و طبیعی در ذهنمان به وجود می آید این است که دو عمل بینی چه تفاوت های با یک دیگر دارد؟ در ادامه این مقاله در رابطه با تفاوت های آن ها به طور مفصل صحبت خواهیم کرد. تفاوت های میان عمل زیبایی بینی فانتزی و طبیعی عبارت اند از :

  • زاویه میان لب و بینی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین تفاوت میان عمل کردن بینی به فرم فانتزی و طبیعی ، زاویه ایجاد شده میان لب بالا و بینی می باشد. این زاویه در رینوپلاستی طبیعی حدوداً 90 درجه بوده ، در حالی که در عمل زیبایی بینی فانتزی این زاویه به 105 درجه و حتی بیشتر می رسد. البته لازم به ذکر است که این زوایا و تعاریف بر اساس معیار زیبایی افراد در سطح جهان می باشد و در علم زیبا شناسی که تمامی جراحان زبده ، کارکشته و متبحر به آن اشراف کامل دارند ، تعریف شده است. از همین رو پزشکان برای این که بدانند زاویه میان بینی و لب باید چقدر باشد باید به این نوع عمل و معیار های زیبا شناختی در آن اشراف داشته باشند.

  • باقی ماندن اسکار زخم

از دیگر تفاوت های میان این دو نوع جراحی بینی در کاشان می توانیم به باقی ماندن آثار زخم و قابل مشاهده بودن نتایج جراحی زیبایی بینی اشاره کرد. جراح بینی در زمان جراحی کردن بینی به فرم طبیعی در نظر دارد تا ایجاد این زیبایی ها به خصوص در نوک بینی ، سوراخ های ان ، محل برش ها و غیره به نحوی انتخاب شوند که پس از انجام عمل زیبایی بینی و بهبود پیدا کردن فرم اسکار زخم بر روی پوست بینی باقی نماند و فرد یک بینی با فرم معمولی و طبیعی داشته باشد.

به عنوان مثال در صورتی که فرد دارای بینی استخوانی با نوک افتاده باشد و قصد داشته باشد عمل زیبایی بینی طبیعی را انجام دهد ، پزشک ابتدا افتادگی نوک بینی را رفع کرده ، سپس بدون ایجاد تغییر در زاویه بینی و تراشیدن استخوان بینی ، قوز موجود بر روی پل بینی را بر می دارد. پس از آن بینی فرد حالتی طبیعی بدون قوز ، افتادگی ، سر بالا بودن بیش از حد و غیره دارد. انتخاب این که چه تغییراتی با چه شدتی بر روی بینی شما ایجاد شود به نظر و صلاحدید پزشک معالج مورد نظرتان بستگی دارد. جراحی بینی فانتزی نیز نتایج زیبا و مناسبی به همراه دارد

 

جراحی بینی فانتزی

 

  • سر بالا بودن بینی

اصلی ترین تفاوت میان جراحی بینی فانتزی و طبیعی سر بالا بودن نوک بینی می باشد. در عمل زیبایی بینی عروسکی در صورتی که این امکان وجود داشته باشد ، نوک بینی به میزان بسیار زیادی سر بالا خواهد شد و زاویه میان آن با لب بالا بیشتر خواهد شد. البته باید این مورد را نیز در نظر داشت که قبل از هر نوع عمل جراحی جراح بینی با تکیه بر علم ، تجربه و مهارت خود به فرد متقاضی خواهد گفت که بر اساس علم زیبا شناسی نتایج این عمل بر روی چهره شما مثبت است یا خیر.

5/5 - (1 امتیاز)