جراحی بینی در کاشان : بینی بارزترین ویژگی صورت است. رینوپلاستی که دکتر ندا سخی از تجربه و مهارت زیادی در انجام آن برخوردار می باشند، می تواند بینی شما را شکل داده، تناسب کلی آن با ویژگی های صورت را بهبود بخشیده و هارمونی و جذابیت بیشتری را در آن خلق نماید. گاهی شما از برجستگی روی پل، اندازه یا شکل نوک بینی تان راضی نیستید. هریک از این بخش ها برای شکل دهی بینی تا جایی که بیشترین تناسب را با صورت شما پیدا کند قابل تغییر می باشد.

 

جراحی بینی در کاشان

 

چه کسانی داوطلب ایده آل جراحی بینی هستند؟

افرادی که از شکل یا اندازه بینی خود ناراضی هستند داوطلب خوبی برای این جراحی محسوب می شوند. علاوه بر دلایل زیبایی گاهی رینوپلاستی به دلایل پزشکی انجام می شود. در چنین فردی، رینوپلاستی قادر است توانایی نفس کشیدن را بهبود بخشد. افراد باید بعد از تکمیل رشد بینی، حدوداً در اواسط 13 سالگی این گزینه را بر گزینند. مثل هر جراحی زیبایی دیگری، بیمارانی داوطلب ایده آل محسوب می شوند که انتظارات منطقی از نتایج جراحی داشته باشند.

جراحی رینوپلاستی چه می کند؟

شکل بینی به شیوه ای تغییر داده می شود که بیشترین هماهنگی و تناسب بین این اندام و سایر ویژگی های صورت خلق می شود. اگر با مشکلات تنفسی از راه بینی درگیر هستید، رینوپلاستی با رفع انسداد بینی به شما کمک می کند تا راحت تر نفس بکشید.

آیا رینوپلاستی آلرژی را درمان می کند؟

آلرژی و مشکلات سینوسی مزمن معمولاً با  یک جراحی رینوپلاستی ساده تغییر نمی یابد. برای رفع مشکلاتی از این دست باید به متخصص آلرژی یا یک پزشک حلق و گوش و بینی جهت درمان مشکلات سینوسی مراجعه کنید.

در طول اولین جلسه مشاوره رینوپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

در اولین مشاوره، شما از شانس بحث درباره دغدغه های مربوط به بینی با پزشک تان بهره مند می شوید. پزشک آنچه را که باید درباره روند رینوپلاستی بدانید برای تان شرح داده و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می کند. همچنین اطلاعات مربوط به قیمت نیز در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

 

جراحی بینی در کاشان

 

جراحی بینی در کاشان چگونه انجام می شود؟

در طول رینوپلاستی برش هایی در داخل بینی ایجاد می شود که قابل رویت نمی باشند. گاهی یک برش کوچک در خارج از بینی بین سوراخ ها یا پایه سوراخ های بینی ایجاد می شود. این برش ها اغلب به خوبی بهبود می یابند و بعد از مدت کوتاهی، جای زخم دیگر قابل رویت نخواهد بود. بینی کوچک می شود و به منظور خلق شکلی که بیشترین هماهنگی را با سایر بخش های صورت دارد، تغییرات لازم در آن ایجاد خواهد گردید.

به منظور دستیابی به این هدف، تکه های کوچک استخوان یا غضروف در زیر پوست برای تنظیم ساختار پایه این اندام قرار داده خواهد شد. پس از تکمیل اصلاحات، پوست بینی به موقعیت مناسب خود بر روی چارچوب جدید برگردانده می شود.

هدف از رینوپلاستی چیست؟

هدف، بهبود شکل بینی و خلق بیشترین هماهنگی با سایر اجزای صورت است. اگر با مشکلات تنفسی دست به گریبان هستنید، رینوپلاستی علت انسداد جریان هوا در بینی شما را نیز درمان خواهد نمود.

چه نوع بیهوشی در طول روند استفاده می شود؟

دکتر ندا سخی برای انجام جراحی بینی در کاشان ، بیهوشی عمومی را بر می گزیند. در برخی موارد که جراحی از پیچیدگی کمتری برخوردار است، این جراحی تحت بی حسی موضعی اجرا خواهد شد.

 

جراحی بینی در کاشان

 

مراقبت های بعد از رینوپلاستی

بعد از جراحی بینی در کاشان و به طور کلی جراحی بینی ، ترشحات ملایمی از بینی شما خارج می شود. در طول 2 تا 3 روز اول بعد از جراحی باید استراحت کنید،  ولی برخاستن و قدم زدن اندکی بعد از جراحی در کاهش تورم تاثیر گذار خواهد بود. معمولاً به بیماران توصیه می شود 7 روز از محل کار خود مرخصی بگیرند.

  • بلند کردن اجسام سنگین و ورزش کردن در طول 2 هفته اول بعد از جراحی باید مورد اجتناب واقع شود. بدن تا به شما می گوید چه زمان آماده بازگشت به انجام فعالیت های نرمال روزمره است.
  • به مدت یک هفته برای کمک به حفظ بافت های پایه و کاهش احتمال تجمع مایعات در زیر پوست یا حرکت استخوان یا غضروف های پیوند خورده، در بینی شما اسپلینت قرار داده می شود. در طول این مدت می توانید دوش بگیرید ولی نباید اسپلینت بینی شما خیس شود. بعد از برداشته شدن آن می توانید به طور نرمال دوش بگیرید.

آیا بعد از رینوپلاستی بینی شما طبیعی به نظر خواهد رسید؟

بینی یکی از مشهودترین بخش های بینی می باشد و حتی کوچکترین بی نظمی ها در کانتور آن قابل رویت خواهد بود.  بیشتر جراحان از این موضوع آگاه بوده و تمام تلاش خود را برای اجتناب از چنین علائم آشکاری در جراحی می نمایند. محوریت عملکرد جراح خوب بینی ، خلق نتیجه ای است که در آن بینی کاملاً طبیعی به نظر برسد.