آیا از دست چین و چروک های عمیق که در اثر حرکات تکراری صورت بوجود آمده اند به ستوه آمده اید؟ آیا خطوط و چین و چروک های صورت باعث شده اند که پیرتر ازآنچه احساس می کنید به نظر برسید. آیا می خواهید از وخیم تر شدن وضعیت چین و چروک هایی که به تازگی بر روی پوست تان نمایان شده اند جلوگیری کنید؟ آیا دوست دارید راه حلی را برای کاهش چین و چروک های صورت به شما معرفی کنیم که تنها در یک جلسه ویزیت قابل انجام باشد  دکتر ندا سخی بهترین دکتر جوانسازی کاشان از شما می خواهد به درمان حداقل تهاجمی تزریق بوتاکس در کاشان فکر کنید و از طریق این تکنیک جوانسازی را انجام دهید.

 

تزریق بوتاکس - دکتر ندا سخی

تزریق بوتاکس در کاشان

متاسفانه حرکات صورت ما در طول فرایند های عادی و روزانه باعث ایجاد چین و چروک ها می شود. بوتاکس یک روش شگفت انگیز تائید شده از سوی سازمان غذا و دارو برای ریلکس کردن ماهیچه های صورت جهت اجتناب از شکل گیری چین و چروک ها بر روی پیشانی، بین ابروها و حتی بر روی گردن می باشد. این فرایند بسیار سریع و بدون درد بوده و با تکنیک های مناسب تزریق، پوست نرم و چهره طبیعی را به شما هدیه می دهد.

بوتاکس چگونه عمل می کند؟

تزریق بوتاکس در کاشان رایج ترین روند غیر تهاجمی زیبایی در دنیا می باشد. هر ساله زنان و مردان بسیاری بوتاکس را انجام می دهند. بوتاکس از یک باکتری مشتق شده و بنا به بهترین دکتر جوانسازی کاشان اغلب در داروها برای درمان میگرن ، غدد بسیار فعال عرق ، اسپاسم های عضلانی و دردهای عصبی استفاده می شود. وقتی بوتاکس برای اهداف زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، تزریق های آن، ماهیچه های بسیار فعال را ریلکس کرده و چهره ای شاداب تر و جوان تر را بر جای می گذارد.

کدام نواحی از صورت جهت بکارگیری بوتاکس پر طرفدار است؟

خط اخم و میان ابرو ها: با افزایش سن مواردی سبب افزایش اسیب دیدگی پوست و کاهش تولید کلاژن می شود که در به دنبال آن ، خطوط عمیق میان ابرو ها نیز به وجود می آید. با بکارگیری از این پروسه زیبایی و جوانسازی یعنی تزریق بوتاکس در کاشان می توان هر نوع خط موجود در میان ابرو ها و خط اخم زیبا جویان را از بین برد.

خطوط لبخند: با صحبت کردن و حرکت دادن صورت خطوطی را در اطراف لب های خود ایجاد می کنیم ، که این خطوط به مرور زمان بسیار عمیق تر خواهند شد ، که با بکارگیری از این تکنیک جوانسازی می توان تمامی خطوط ریز و درشت اطراف لب ها را از بین برد.

پیشانی: اگر در زمان ها طولانی در معرض اشعه خورشید قرار گرفته ایدو دائم دخانیات ، تنباکو مصرف می کنید ، دچار چین و چروک بخصوص در نواحی پیشانی خواهید شد. از بین بردن خطوط از این نواحی بسیار کار دشواری بوده که بوتاکس و تزریق آن طی جلسات متعدد می تواند در از بین بردن این خطوط بسیار موثر باشد.

گردن: جالب است بدانید که کاهش میزان تولید کلاژن پوست ، چین و چروک هایی در نواحی مختلف گردن نمایان می کند ، در این مواقع با استفاده از تکنیک تزریق بوتاکس در کاشان که بسیار موثر و پر طرفدار است ، می تواند علاوه بر رفع چین و چروک ها سبب تحریک کلاژن سازی شود که بسیار رضایت بخش و فوق العاده خواهد بود.

اطراف چشم ها: در ابتدا بهتر است بدانید که عوامل متعددی در بروز این خطوط و چین و چروک ها نقش دارند ، اما تزریق بوتاکس می تواند هر گونه خطوط دور چشم های زیبا جو را که به هر دلیلی به وجود آمده است از بین ببرد.

نکته:بیمارانی که به دنبال مراقبت های پیشگیرانه هستند نیز داوطلبین ایده آلی برای درمان بوتاکس محسوب می شوند. بوتاکس بصورت استراتژیکی در دوزهای کوچک در پیشانی، ابروها، و اطراف چشم ها تقریباً هر 3 تا 6 ماه یکبار تزریق می شود.

آیا من داوطلب خوبی برای تزریق بوتاکس هستم؟

اگر از ظاهر صورت خود به دلیل وجود چین و چروک های ناشی از حرکات تکراری صورت ناراضی هستید، داوطلب خوبی برای درمان بوتاکس محسوب می شوید. این روند به طور موقتی خطوط و چین و چروک ها را که باعث خسته، عصبانی و ناراحت به نظر رسیدن چهره شما می شود صاف کرده و از بدتر شدن وضعیت چین و چروک های دینامیک جلوگیری می کند. وقتی بوتاکس توسط بهترین پزشک دکتر ندا سخی در کاشان اجرا می شود ، یک روند بی خطر بوده و می تواند برای درمان انواع متنوعی از دغدغه های زیبایی مورد استفاده قرار گیرد.

 

تزریق بوتاکس - دکتر ندا سخی

 

درمان بوتاکس چقدر طول می کشد؟

تزریق های بوتاکس تنها 15 دقیقه زمان می برد. یک کرم موضعی بی حسی قوی برای آماده کردن ناحیه درمان قبل از شروع فرایند تزریق، استفاده می شود. بیشترین بیماران در سراسر درمان، حداقل درد را گزارش می دهند. کل روند تنها به 1 ساعت زمان نیاز دارد.

بعد از تزریق بوتاکس در کاشان شاهد چه نتایجی خواهم بود؟

درمان های زیبایی بوتاکس ، نتایج سریعی را که شما را عاشق خود خواهد کرد برایتان به ارمغان می آورد. ماده تزریق شده درست در 3 روز اول بعد از درمان، تاثیر خود را آغاز می کند و چهره ای شاداب و جوان را برایتان خلق می کند. بوتاکس یک روند ضد پیری ایده آل قبل از بروز یک فاجعه بزرگ، محسوب می شود. درمان به طور موقتی چین و چروک های قابل رویت را به مدت 4 تا 6 ماه کاهش می دهد. درمان های تاچ آپ به شکلی موثر و بی خطر در صورت نیاز بمنظور حفظ ماندگاری نتایج، اجرا می شود.

آیا زمان از کار افتادگی وجود دارد؟

بعد از تزریق بوتاکس در کاشان نیازی به مرخصی گرفتن برای سپری کردن دوره ریکاوری ندارید. این روند هیچگونه زمان از کار افتادگی در پی نداشته و شما می توانید بخش عمده ای از فعالیت های خود را بلافاصله بعد از درمان آغاز کنید. در طول 4 ساعت اول بعد از درمان، از دراز کشیدن و مالش دادن ناحیه درمان خودداری کنید. بوتاکس هیچ محدودیتی به همراه ندارد. گاهی قرمزی، تورم و حساسیت و در موادر نادر، کبودی را در ناحیه درمان تجربه می کنید. عوارض جانبی این درمان کوتاه مدت بوده و ظرف چند ساعت تا چند روز فروکش می کند.

توصیه می شود کدام دسته از افراد از این پروسه زیبایی بهرمند نشوند ؟

آن دسته از افراد که به مواد بوتاکس حساسیت دارند : برخی از داوطلبان به موادی که در بوتاکس می باشد واکنشی منفی نشان می دهند. این عارضه با حساسیت های شدید و خفیف در محل تزریق قابل مشاهده می باشد. اشخاصی که برای اولین بار به تزریق بوتاکس اقدام می کنند ، می بایست حتما تست حساسیت انجام دهند تا در صورت وجود حساسیت از تزریق ان خودداری شود.

افرادی که مبتلا به تبخال هستند : مکان مناسب برای تزریق بوتاکس ، قسمت هایی می باشد که شامل چروکی بیشتر از قسمت های دیگر صورت است. این قسمت ها عبارتند از ناحیه اطراف چشم ها ، لب ، پیشانی ، خطوط اخم و گونه ها. اگر داروهایی برای آکنه و یا داروهای ضد جوش و کرم های لایه بردار استفاده می کنید ، بهتر است صبوری کنید تا این دوره درمان رفع شود سپس اقدام به تزریق بوتاکس کنید.

ضعف در سیستم ایمنی : هیچ متخصصی تزریق سم بوتولینوم را برای اشخاصی که در سیستم ایمنی شان نقص موجود است و به بیماری خود ایمنی مبتلا می باشند را هرگز صادر نمی کند.

بیمارانی که به فلج ناگهانی عضلات و ضعف عضلات مبتلا می باشند : برخی از افراد به بیماری هایی مبتلا هستند ، که فلج ناگهانی عضلات بدن و صورت را در پی دارد. با توجه به مکانیسم سم بوتاکس و فلج شدن عضلات بعد از تزریق ، بیماری این اشخاص تشدید می شود. افرادی که به دلیل ابتلا به بیماری هایی ، دارو هایی همانند آسپرین ، موثر ترین ، امگا 3 ، ایبوپروفن ، اکسیدیرین ، ویتامین ای و غیره استفاده می کنند نیز کاندید مناسبی برای تزریق نیستند.

تزریق بوتاکس - دکتر سخی

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس ممکن است پروسه ای ساده که در مدت زمان کوتاهی به پایان می رسد ، تلقی شود اما باید توجه داشته باشد که از حساسیت بالایی نیز برخوردار است. تزریق دوز اضافی بوتاکس یا ورود آن به عضله ای نامناسب می تواند برای فرد مشکل ساز شود. از این رو لازم است برای انجام آن حتماً به یک پزشک متخصص در کاشان دکتر سخی مراجعه نمایید.  بعد از مراجعه به پزشک خود ایشان برای پی بردن به بیماری و حساسیت های شما پرونده پزشکی تان را مورد بررسی قرار می دهد. بعد از آن از شما می خواهد در جلسه تزریق ، هیچگونه مواد آرایشی بر روی پوستتان اعمال نکنید و برای آن که خونریزی و کبودی پیش نیاید از مدتی قبل مصرف داروهای رقیق کننده خون را قطع نمایید.

اثرات جانبی بوتاکس

پس از تزریق بوتاکس طبیعی است که شاهد بروز کمی درد و کبودی باشید که البته به مرور ، طی چند روز برطرف می شوند. از دیگر اثرات جانبی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ورم در محل تزریق
  • احساس خستگی
  • سردرد و گردن درد

اگر شدت این اثرات خارج از حالت طبیعی بود، حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

مراقبت های بعد از بکارگیری از بوتاکس

به طور کلی تزریق بوتاکس در کاشان دوره ریکاوری را شامل نمی شود و تنها به مدت چند ساعت باید انجام یک سری فعالیت ها را محدود کنید. از لمس ، مالش یا فشار دادن محل تزریق خودداری کنید. در غیر این صورت بوتاکس در دیگر عضلات پخش شده و اثرگذاری آن کاهش می یابد. اگر بوتاکس در خطوط میان دو ابرو تزریق گردد ، توصیه می شود به مدت 4 ساعت از خم شدن و دراز کشیدن بپرهیزید. همچنین توصیه می شود فعالیت های ورزشی خود را 24 ساعت بعد از تزریق ادامه دهید. نتایج قابل توجه حدوداً 1 الی 2 روز بعد از تزریق نمایان می شود و نتیجه حاصل حداقل تا 6 ماه ماندگاری خواهد داشت.

چند روز بعد از تزریق بوتاکس درکاشان می توانیم نتیجه نهایی را ببینم؟

بعد از جلسه تزریق ، حدودا 3 تا 5 روز زمان می برد تا بتوانید نتیجه نهایی را ببینید . اما در صورتی که تا 7 روز همچنان نتوانستید نتیجه دلخواه را ببینید ، نگران نباشید و بدانید که این امر برای بسیاری از مراجعان دیگر هم رخ می دهد و نهایتا 10 روز زمان نیاز است تا همه مراجعانتزریق زیبایی درکاشان بتوانند نتیجه تزریق را روی صورت خود ببینند و از نتیجه نهایی لذت برند.

هزینه تزریق بوتاکس در کاشان

به جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه بوتاکس باید به پزشک رجوع کنید تا ایشان بررسی های لازم را در باب گستردگی و عمق چروک های موجود بر روی پوست صورت را انجام دهد و میزان واحدهای تزریقی را مشخص نماید. پس از آن او می تواند هزینه نهایی را به شما اعلام کند.

اتفاقاتی که بعد از تزریق بوتاکس در کاشان باید انتظار داشته باشیم

پزشک از یک سوزن نازک بوتاکس را به ناحیه مورد نیاز درمان تزریق می نماید با توجه به نیازی که در موضع وجود دارد ممکن است چندین تزریق را تجربه نمایید.

در زیر به برخی دیگر از مواردی که نیاز است در مورد بوتاکس بدانید اشاره خواهد شد

  • فرآیند بوتاکس نیازی به بستری ندارد و پس از انجام ان می توانی به خانه بازگردید.
  • درد و ناراحتی در حد بسیار خفیف می باشد و خیلی سریع از بین می رود. پزشک خوب و ماهر در کاشان دکتر سخی برای کاهش درد به هنگام تزریق بوتاکس در کاشان از کرم بی حس کننده استفاده می کند.

عوارض بوتاکس

بوتاکس فرآیندی ایمن و با عوارضی نادر گزارش می شود اگرچه در برخی از موارد افراد موارد زیر را نیز تجربه نموده اند:

  • مشکلات بینایی ، که شامل تاری دید یا افتادگی در پلک ها می باشد.
  • بی حسی یا فلج شدن ناحیه ای که تزریق بوتاکس در آن انجام شده است.
  • ضعف در ماهیچه های نزدیک به محل تزریق
  • خشکی چشم یا ریزش اشک شدید
  • سردردی که 48 ساعت به طول بیانجامد.

چه اشخاصی کاندیدای مناسبی برای بوتاکس به شمار نمی روند؟

اشخاصی که در دوره بارداری یا شیردهی بوده یا مبتلا به بیماری های عصبی هستند نمی توانند تزریق بوتاکس انجام دهند.

آیا مردان نیز کاندیدای مناسبی محسوب می شوند؟

مردان حدود 10 درصد کل متقاضیان تزریق بوتاکس در کاشان را تشکیل می دهند . بوتاکس در میان آقایانی که تصمیم به برطرف کردن چین و چروک و خطوط برروی صورت خود به صورت کاملا غیر محسوس دارند بسیار محبوب به شمار می رود.

چه تفاوتی میان بوتاکس و فیلر وجود دارد ؟

افراد امروزه از این دو تکنیک بسیار استفاده می کنند اما اولین نکته ای بوتاکس و فیلر را از یکدیگر متمایز می نماید کارایی این دو می باشد . بوتاکس را برای کاهش فعالیت ماهیچه های صورت و جلوگیری از بروز چین و چروک تزریق می کنند در حالیکه تزریق ژل را برای ایجاد حجم در برخی از نواحی به کار می برند.

آیا تزریق بوتاکس ، نتایجی ماندگار و همیشگی دارد ؟
منظور از بوتاکس همان اونوبوتولینوم توکسین است و بوتاکس محبوب ترین برند تولید کننده این محصول است ، که به این نام شناخته می شود. انواع مختلفی دارد که همگی آن ها از طریق بستن مسیر انتقال پیام از عصب به اندام عمل می کنند . در واقع اندام مورد نظر را به طور عمدی فلج می کنند تا تحرک کمتری داشته باشد. تحرک و جا به جایی کمتر اندام باعث می شود تا چین و چروک کمتری در محل تزریق شده به وجود آید. اما بعد از تزریق نمی توانید توقع داشته باشید که نتایج آن همیشگی بوده و هیچگاه از بین نرود . البته بسته به نوع و برند بوتاکسی که استفاده می کنید ، ماندگاری و عمر بوتاکس شما می تواند متفاوت و مختلف باشد ولی در نهایت بعد از گذشت مدتی ، محو شده و از بین می روند و مجددا بعد از 3 الی 4 ماه نیاز خواهید داشت تا تزریق را شارژ کنید . هر دفعه که بوتاکس خود را تمدید می کنید ، مدت زمان بیشتری برای شما می ماند برای مثال اگر در اولین مرحله تزریق ، عمر بوتاکس تزریق شده ، 2 ماه بوده ، در دومین مرحله تزریق ، این عدد به 4 ماه می رسد و این روند همین طور ادامه خواهد داشت و همین موضوع باعث می شود تا افراد گمان کنند که ماندگاری بوتاکس همیشگی است .در حالی که این موضوع واقعیت ندارد و تنها بعد از گذشت مدتی ، به قدری زیباجو بوتاکس خود را تمدید کرده است که ماندگاری آن بسیار بالا رفته و اندامی که تزریق در آن صورت می گیرد ، فلج کامل شده است.

5/5 - (2 امتیاز)